Wzorowe przygotowanie do szkoły

Wzorowe przygotowanie do szkoły? Z Dealz to możliwe!

Już za parę tygodni nowy rok szkolny. To właśnie pod koniec sierpnia w sklepach czuć będzie zakupową gorączkę. Na topie jest wiele przedmiotów, które muszą znaleźć się w szkolnym niezbędniku, ale jest wśród nich tych kilka… które zdecydowanie pozwolą nam się wyróżnić. Co to takiego? Przede wszystkim plecaki i zeszyty! Ale nie tylko! W Dealz, dzięki nowym kolekcjom, już teraz można skompletować wyprawkę szkolną, dzięki której nauka stanie się o wiele przyjemniejsza! A zatem?

Czas uruchomić wyobraźnię!

Plecak z motywem rekina, któremu nie straszne są żadne wyzwania szkolne, a może ten w kształcie muszli przywodzącej na myśl miłe chwile spędzone podczas wakacji? W Dealz znajdziecie jedno i drugie i to za jedyne 25 zł! Dopełnieniem kolekcji „Podwodny świat” i „Morska przygoda” są urocze notatniki, które kupicie już od 5 zł, piórniki w cenie 5-15 zł, czy chociażby flamastry – również za jedyne 5 zł. Poza oryginalnymi motywami uwagę dzieci z pewnością przykują zestawienia kolorystyczne – zarówno te wyraziste, jak i subtelne połączenia pasteli oraz „pluszowe” materiały przenikające część produktów.

Zapytacie – ok, a co z małymi poszukiwaczami przygód, którym wcale nie spieszno do szkoły? Spokojnie – o nich również pomyśleliśmy, dlatego w Dealz można znaleźć kolekcję, dzięki której powrót do szkoły będzie naprawdę bajeczny! Dowód? Plecaki za 15 zł, piórniki z wyposażeniem dostępne za 20 zł, farby plakatowe za 12 zł i wiele innych przydatnych akcesoriów z motywem Frozen bądź Star Wars!

Zabłyśnij w szkole!

I na koniec – coś, dla tych, którzy zdecydowanie lubią się wyróżniać. Wystarczy spojrzeć na połyskującą brokatem kolekcję w stylu Glamour, która z pewnością przypadnie do gustu wszystkim tym, którzy cenią sobie blask! Elementy metalicznego złota i brokatu to coś obok czego nie da się przejść w tej kolekcji obojętnie – szczególnie, że w Dealz poza zeszytami znaleźć można oryginalne długopisy z pomponami za zaledwie 5 zł, eleganckie kalendarze na biurko w tej samej cenie i wiele innych przydatnych przyborów. Jakich? Tego zdradzać nie będziemy, ale zapewniamy, że w Dealz zrobicie szkolne zakupy na piątkę z plusem!