Wielkanoc

O Kurczę! W tym roku Wielkanoc zapowiada się wyśmienicie!

Smakołyki na stołach, kolorowe pisanki, cukrowe baranki. Ajajaj! Tak – już niebawem Święta Wielkanocne, a to oznacza, że warto wpuścić do domu odrobinę wiosny, kolorów i świątecznych ozdób! Nie wiesz od czego zacząć? W Dealz mamy wiele sposobów na to, by te święta były wysmakowane! Zobacz, jak wiele nowości zakwitło w naszej ofercie!

Święta jak malowane

Niebieski, żółty, pomarańczowy, a może różowy? O tym, że koszyczek wielkanocny to podstawowy atrybut świąt wiedzą niemal wszyscy, nie wszyscy jednak wiedzą, co zrobić, aby element ten stał się czymś, co nas wyróżni. W Dealz proponujemy gotowe rozwiązanie – koszyczki pełne kolorów za jedyne 5 zł, dzięki którym święta będą jak malowane!

Twoje dekoracje do tej pory były zwyczajne? WYTNIJ numer bliskim i zaskocz ich!

Dla tych wszystkich, którzy wiedzą, że w ozdabianiu domu siła tkwi w detalach mamy coś specjalnego – zestaw kreatywny, który w prosty sposób pozwoli na własnoręczne stworzenie dekoracji, a przy tym zapewni zabawę całej rodzinie! Wśród kreatywnych zestawów króluje różnorodność – zestaw z pacynkami w postaci zajączków, zestaw ze zwierzętami z pomponów, a także wersja z plastikowymi jajkami oraz farbkami i pędzelkiem! Ich cena? Tylko 5 zł! A zatem? Dla tych którzy kochają kreatywność mamy jedną radę – proponujemy zajęczym krokiem wybrać się do Dealz! 🙂

Miseczki pełne smaku

Białe miseczki na stole? No jasne! Mimo, że święta to czas pełen kolorów – czasem warto przełamać je klasyczną bielą w postaci drobnych dodatków. A takim dodatkiem niewątpliwie są miseczki, które możemy wykorzystać… na miliony sposobów! Drobne słodkości, dipy, przekąski? Wszystko to pomieścić można w estetycznej ceramice, która z pewnością przyda się na wizyty gości! Zestawy miseczek dostępne są w Dealz już od 15 zł.

Wszyscy kochają słodkości w prezentach? ALE JAJA!

Prezenty są zawsze trafione wtedy, gdy… są słodkie! 🙂 W Dealz znaleźć można wiele słodkości w kształcie wielkanocnych jajek za jedyne 6 zł! Jeśli więc chcecie zrobić komuś prezent albo sami nie chcecie obejść się smakiem – wiecie, co robić! 🙂

Święta w dobrej formie? Nic prostszego!

Jeśli z wypiekami na twarzy szukacie akcesoriów kuchennych, które świetnie sprawdzą się do ciast wielkanocnych, to właśnie je znaleźliście! W nowej ofercie Dealz pojawiły się zarówno formy do tarty z wyjmowanym dnem, formy kwadratowe z podstawką czy chociażby formy prostokątne z pokrywką. A dzięki nim… każda forma ciasta będzie łatwiejsza do przygotowania!