Walentynki

Walentynki pełne niespodzianek? Dlaczego nie!

Już niebawem… święto zakochanych, a to okazja do tego, by choć raz w roku zatrzymać się na chwilę i jeszcze bardziej niż zwykle pomyśleć o bliskiej nam osobie po darowując jej miły upominek. Co najbardziej ucieszy Twoją sympatię i sprawi jej największą radość w tym ważnym dniu? W Dealz przygotowaliśmy kilka propozycji, które ułatwią Ci poszukiwanie wyjątkowego prezentu!

Poduszki w kształcie serca

Poduszka w kształcie serca za jedyne 5 zł to prezent, który nie tylko wyrazi twoje uczucie w niebanalny sposób pozostawiając pamiątkę, ale może stać się również niezwykłym elementem dekoracyjnym do domu, a wszyscy wiemy, że najlepsze prezenty… to praktyczne prezenty 🙂

Dekoracja stołu i pomysł na deser

Przygotowane walentynkowej kolacji dla ukochanej osoby nigdy nie było tak proste. W Dealz za 5 zł otrzymacie podkładki w kształcie serca, podkładki pod kieliszki i zestaw trzech ceramicznych miseczek w kształcie serca. Nie musicie też martwić się o deser – przygotowaliśmy dla Was trufle czekoladowe w równie atrakcyjnej cenie 5 zł.

Woda toaletowa i napis świetlny

Pewne pomysły na walentynkowy prezent są uniwersalne i zawsze trafione w dziesiątkę… pod warunkiem oczywiście, że są dopasowane do obdarowywanej osoby. Na szczęście w Dealz za 10 zł macie duży wybór zapachów Playboy oraz dodatkowo balsamów za 6 zł. Tymi podarunkami zadbacie o zapachową część prezentu, a wizualną atmosferę miłości zapewnicie napisem świetlnym LOVE za 25 zł.

Kubki

Kubek w oryginalne wzory i napisy za jedyne 6 zł? Dlaczego nie! Taki prezent to nie tylko świetny pomysł, ale również pretekst, by w nowym roku jeszcze częściej spędzać ze sobą czas i jeszcze bliżej poznać się przy ulubionej herbacie 🙂

Kule do kąpieli

Kule do kąpieli może nie są oczywistym prezentem na Walentynki, chyba…że tak jak w Dealz będą to kształty i zapachy nawiązujące do miłości! Jeśli chcecie zatem zaskoczyć bliską Wam osobę, ten prezent będzie strzałem w dziesiątkę! A cena? Tylko 5 zł!