Grill

Chill&Grill w majówkę? My jesteśmy na TAK!

Maj – miesiąc długo wyczekiwany i to nie bez powodu. Coraz dłuższe, bardziej słoneczne i cieplejsze dni, a przede wszystkim zbliżająca się majówka skłaniają nas do podjęcia decyzji, w jaki sposób będziemy spędzać czas, który w naszych umysłach na stałe już kojarzy się z relaksem. Jedni wyjeżdżają za miasto, drudzy wyciągają rowery, a jeszcze inni nadrabiają obowiązki na które na co dzień po prostu nie mają czasu. Bez względu na wybór jedno pozostaje niezmienne. Grill – to on od wielu już lat uznawany jest jako element obowiązkowy każdego długiego weekendu!

Jeśli jednak do tej pory na ruszt wrzucaliście tylko kiełbaskę, a potem „pałaszowaliście” ją z ketchupem i musztardą, czas na zmiany. Dania z grilla mogą smakować za każdym razem inaczej! Czy potrzeba mieć do tego nowe umiejętności? Nie! Czy warto zadbać o detale? Tak! Zdecydowanie tak. Bo jak mówi znane przysłowie: diabeł tkwi w szczegółach. Ale zacznijmy od początku.

Ograniczenia? Nie rezygnuj z planów!

Odpowiedni sprzęt to podstawa? Teoretycznie. A praktycznie? Praktycznie żyjemy już w takich czasach, w których powstało wiele alternatywnych opcji, a brak posiadanie drogich sprzętów nie stanowi przeszkody w realizacji planów Przykład? Zamiast zwykłego grilla świetnie sprawdza się grill jednorazowy z węglem i podpałką. Po pierwsze – kusi wygodą, bo tego typu sprzęt możemy zabrać ze sobą niemal wszędzie. Po drugie – cena. O tym, że jest on tańszy od standardowego grilla wspominać chyba nie trzeba. Zapytasz – jak dużo tańszy? Dużo! W Dealz jest to koszt zaledwie 5 zł.

Grill niejedno ma oblicze

Mówisz „wyjątkowe grillowanie” – myślisz „oryginalne dania”? Na grillu możemy przyrządzić wiele pysznych i zaskakujących potraw – od tych na bazie mięs, po te obfitujące w ryby, jak i dodatki typu opiekane ziemniaki. To, co jednak sprawi, że potrawy te będę urozmaicone to szczegóły. Słowo klucz? Przyprawy! Od nich wszystko się zaczyna, dlatego w Dealz znajdziecie szeroki zestaw przypraw, w dobrej cenie. Pisząc o przyprawach mamy na myśli zarówno te podstawowe, znanych marek jak musztardy (sarperska, rosyjska, delikatesowa), przyprawy do grilla klasycznego, ziołowego, pikantnego, czy do karkówki z grilla od Prymat, jak i te, które na rynku dopiero zagościły, ale robią prawdziwą furorę.

O jakie przyprawy chodzi? Naturalne. Również od Prymat. A z tych z pewnością ucieszą się wszystkie osoby, które lubią żyć eko.  Co najważniejsze? Przyprawy te nie ograniczają się do zaledwie kilku propozycji, jak to miało miejsce jeszcze kilka lat temu. W Dealz otrzymacie przyprawy niemal do każdej potrawy – do kuchni włoskiej, do mięs pieczonych, do ryb, do wołowiny, do wieprzowiny, czy chociażby ziemniaków. Brzmi wyśmienicie? Naszym zdaniem tak. Szczególnie, że w tym zestawieniu nie tylko potrawy zapowiadają się dobrze, ale również…ceny! Przyprawy w tubie, od Prymat to 5 zł, przyprawy „To naturalne” tej samej marki otrzymacie w cenie 2 za 5 zł!

Nawet jeśli nie macie umiejętności gotowania – zapewniamy – te propozycje to coś, co „uratuje” Wam niejedno danie. To, co natomiast postanowicie przyrządzić to już kwestia osobistych upodobań. Jedyne co Was ogranicza? Wyobraźnia. Nie bójcie się jej użyć – niech w weekend majowy to właśnie ona pójdzie na pierwszy ogień! A na koniec? Na koniec nie pozostaje nic innego jak życzyć Wam udanego wypoczynku… pełnego odkrywczych smaków!