Dzień Mamy i Dziecka

W Dealz Dzień Mamy i Dziecka PREZENTują się świetnie!

Sześć dni. Tylko tyle dzieli od siebie „Dzień Mamy” oraz „Dzień dziecka”. I choć każda z tych osób ma inne potrzeby, jedno pozostaje bez zmian – oba święta są jedyne w swoim rodzaju, dlatego bez wątpienia zasługują na szczególną oprawę. W Dealz znajdziecie szereg pomysłów na prezenty. Oto tylko kilka z nich!

Postawmy kawę na ławę 🙂 – niemal każdy z nas lubi, gdy otrzymany prezent jest prezentem spersonalizowanym.
Nic więc dziwnego, że w Dealz pojawiły się piękne kubki z oryginalnymi napisami za jedyne 5 zł, dzięki którym Twoja mama poczuje się wyjątkowo! A gdyby tak do kubka dorzucić kawę mieloną Lavazza Creama Gusto za 12 zł i odrobinę słodkości w postaci znanej i lubianej czekolady Toblerone za 25 zł (aż 600 gram!)? Cóż – z takim zestawem, ten dzień po prostu musi być dobrze zapamiętany!

Jeśli macie nosa do udanych prezentów, to tej propozycji nie musimy Wam mocno przedstawiać :). Woda perfumowana to klasyk wśród prezentów! W Dealz otrzymacie ją za jedyne 5 zł! Wspaniałym dodatkiem będzie również maska koreańska w tej samej cenie!

Też masz wrażenie, że na widok słodyczy niemal każdy cieszy się, jak dziecko? W Dniu Dziecka również nie może ich zabraknąć! Biorąc pod uwagę ceny w Dealz oraz to, że właśnie trwa u nas festiwal Haribo, już nikt nie będzie musiał robić słodkich oczu na ich widok. Teraz żelki o smaku arbuzowym i brzoskwiniowym możecie kupić za jedyne 3zł!

Aby radości i zabaw nie było końca, warto zadbać w Dniu Dziecka o drobne zabawki! Psst…szczególnie o te, którą cieszą się ogromną popularnością! A tak się składa, że bohaterowie popularnego, kinowego hitu – Trolle, zamieszkujący na co dzień bajkowy las, specjalnie z okazji dnia dziecka przenieśli się do zestawu prezentowego w Dealz i teraz dostępni są już za 10 zł! Czy musimy wspominać, że inni bohaterowie bajek im pozazdrościli? Kiedy zobaczycie nasze lizaki z wizerunkiem Batmana, Supermena, czy choćby Minionek za 5 zł…to wszystko stanie się jasne! 🙂

Jeśli potrzebujecie więcej inspiracji prezentowych na Dzień Dziecka to zrobimy Wam niedźwiedzią przysługę 🙂 – artykuły szkolne z postaciami bajki „Masza i Niedźwiedź” to coś, co z pewnością zachwyci niejedno dziecko – szczególnie, że w Dealz można skompletować cały zestaw przydatnych rzeczy do szkoły. Za worek na obuwie, pojemnik na długopisy, bidon czy śniadaniówkę zapłacicie jedyne 5 zł, a torbę podróżną otrzymacie już za 20 zł!