Artykuły szkolne

Czy jest coś, co sprawia, że powrót do szkoły nabiera barw? TAK!

Każdy, kto choć raz odłożył „na później” zakupy szkolne wie, że im bliżej pierwszego szkolnego dzwonka, tym częściej nasze plany przypominają nieco bieganie w popłochu na trasie: księgarnia – sklep papierniczy – internet. 🙂 A przecież można inaczej, jeśli oczywiście dysponujemy odrobinką czasu. Zanim jednak zdecydujemy się na kompletowanie wyprawki, warto wiedzieć, co w danym sezonie umili dziecku czas szkolny. Na co zwrócić uwagę?

 

Po pierwsze: na kolory. To one tuż obok wzorów pozwalają nie tylko skompletować zestaw, który będzie się wyróżniał, ale również sprawi, że czas spędzony w szkole…nabierze dla dziecka barw 🙂 – a tych dzięki Dealz z pewnością nie zabraknie!

W nadchodzącym sezonie wyróżnić można cztery główne motywy, które przeplatać się będą zarówno na zeszytach czy notesach, jak i teczkach i innych drobnych, aczkolwiek niezbędnych gadżetach szkolnych. O jakie motywy chodzi?

  • Pastelowy – pastelowe ubrania, dodatki i paznokcie to zdecydowanie tegoroczny numer jeden. Nic więc dziwnego, że koloru tego nie mogło również zabraknąć w nowej, szkolnej kolekcji Dealz. Na naszych półkach odnaleźć można zarówno jednolite wzory zeszytów, jak i te, które łączą się w modne geometryczne wzory, czy oryginalne zdobienia tekstowe. Do pełnej kolekcji nie brakuje oczywiście innych gadżetów typu: piórniki, linijki, długopisy czy ołówki, które pięknie będą się prezentować – szczególnie, gdy skompletujemy je w zestaw.

  

  • Eko –to trend, który zagościł już kilka lat temu, jednak znalazł tak wielką rzeszę zwolenników, że moda na niego trwa do dziś – również w Dealz! Za co wzór ten jest tak uwielbiany? Na pierwszy rzut oka wyróżnia go prostota, bowiem eko to zazwyczaj okładka z tektury. Poza tekturą w grę wchodzą również kolory – połączenia klasycznej bieli i czerni. Brzmi nudno? Nic z tych rzeczy! Wystarczy całość połączyć w modne wzory, a przedmioty te automatycznie chce się mieć na szkolnej ławce! Nie wierzycie? Przyjdźcie do Dealz, by zobaczyć ten styl na własne oczy, a wszystko stanie się jasne!

  • Pluszowy  – które z dzieci nie lubi, gdy otaczające go rzeczy nie są miłe w dotyku, a przy tym przywodzą na myśl beztroskie wspomnienia? Taka jest właśnie jedna z czterech nowych kolekcji Deaz! Zaliczyć do niej można zwierzęce, włochate nakładki na długopisy, kolorowy piórnik, czy chociażby tęczowe, włochate zeszyty, będące również świetnym miejscem na przechowywanie dziecięcych tajemnic!

  • Glamour – styl pełen blasku i elegancji, który z pewnością nie tylko pięknie prezentował się będzie na spotkaniu biznesowym, ale również na uczelni, w biurze czy też szkole. Nie brakuje tu bowiem piórników zdobionych drobnym brokatem oraz metalicznych odcieni różu, czy też motywów zainspirowanych naturalnymi materiałami. Przykład? Marmur! A ten w połączeniu z różem czy złotem prezentuje się niczym z alei gwiazd!

Brzmi wyjątkowo? Naszym zdaniem tak! Przyjdźcie do Dealz i przekonajcie się, że powrót do szkoły może być dla Twojego dziecka powrotem, który wspominać będzie z uśmiechem na twarzy! 🙂