logo Dobre marki. Super ceny. Zawsze!

NOWA SIEĆ SKLEPÓW W POLSCE – WIELKA SZANSA DLA CIEBIE

Kim jesteśmy?

Dealz to międzynarodowa część grupy Poundland posiadającej łącznie 900 sklepów w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Francji i Hiszpanii zatrudniająca  ponad 18 000 pracowników!

W związku z rozwojem sieci w Europie Środkowo-Wschodniej otwieramy sklepy w Polsce.

Takiego sklepu jeszcze nie było!

Sklepy Dealz w Polsce oferują swoim klientom szeroki asortyment produktów spożywczych, przemysłowych, drogeryjnych oraz kosmetycznych dobrych marek, w super cenach, zawsze!

POSZUKUJEMY ASYSTENTA DS. ROZLICZEŃ SKLEPÓW ( ½ etatu)

Twoje zadania na tym stanowisku to:

  • Przygotowanie zestawień sprzedażowych
  • Przygotowanie dokumentów księgowych
  • Prowadzenie archiwizacji

Czego oczekujemy od Ciebie:

  • Znajomości zasad obiegu dokumentów
  • Dokładności i dobrej organizacji pracy
  • Znajomości programu Excel
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Za co polubisz swoją pracę:

  • Gwarantujemy umowę o pracę
  • Korzystne wynagrodzenie na czas
  • Możliwość awansu i rozwoju zawodowego
  • Pracę w przyjaznym zespole!

Wyślij CV na adres:
rekrutacja@pl.dealz.eu